Oświadczenie o dostępności serwisu ASYSTENTPRACODAWCY.PL

Ogólne

4COOP sp. z o.o. jako właściciel serwisu ASYSTENTPRACODAWCY.PL dąży do tego, aby nasze usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Staramy się więc aby nasza strona internetowa była łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych. Kierujemy się przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z prawem do godności, równości, wygodą i niezależnością.

Dostępność na asystentpracodawcy.pl

4COOP udostępnia Widget Dostępności z Witryny UserWay , który jest obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala poprawić zgodność z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu dostępności 4COOP można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w prawym, dolnym rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności zaczekaj chwilę, aż menu ułatwień dostępu załaduje się w całości.

Zastrzeżenie

4COOP dąży do tego aby strona i jej usługi miały jak najlepszą dostępność. Mamy przekonanie, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania z naszych zasobów także osobom niepełnosprawnym.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści w 4COOP były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najostrzejszych standardów dostępności. Może to wynikać z nieznalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jesteśmy dla Ciebie

Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią umieszczoną przez 4COOP lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, tj, 8.00-16.00, a my chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta 4COOP w następujący sposób:

[email protected]

tel.: +48 516 666 939

Share This